Series
Ratings
64
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The Murky StreamRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 1.5
Mare of EasttownRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 1.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5