Titles you rated
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0- The iDOLM@STERRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
- WATAMOTERated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0
NEW GAME!Rated ★ 3.5