Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0