Titles you rated
BridgertonRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- CinderellaRated ★ 4.0
- Hanjibung SegajokRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5- What Is Love?Rated ★ 4.5
- ProposeRated ★ 3.5
- SunflowerRated ★ 3.0
- Marrying A MillionaireRated ★ 2.5
- Sons and DaughtersRated ★ 4.5
SeoulmoonRated ★ 4.0- PubertyRated ★ 4.0
- JealousyRated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 3.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 2.5