Series
Ratings
44
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
RememberRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
Glamorous TemptationRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
LostRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.0
DexterRated ★ 3.5