Series
Ratings
315
The Good DetectiveRated ★ 3.0
SNL Korea Reboot Season 3Rated ★ 3.0
SNL Korea Reboot Season 2Rated ★ 3.0
SNL Korea Reboot Season 1Rated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The VeilRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
InsiderRated ★ 2.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My DemonRated ★ 2.0