Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The LadykillersRated ★ 3.5
Barton FinkRated ★ 4.0
The Hudsucker ProxyRated ★ 4.0
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 4.0
Intolerable CrueltyRated ★ 4.0
Raising ArizonaRated ★ 4.5
The Big LebowskiRated ★ 4.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.5
FargoRated ★ 5.0
True GritRated ★ 4.5
Burn After ReadingRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Good GermanRated ★ 4.0
The Girlfriend ExperienceRated ★ 3.5