Titles you rated
Now You See MeRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 0.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
PushRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 5.0
KillersRated ★ 4.0