Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0