Titles you rated
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 0.5
ABCs of Death 2.5Rated ★ 4.0
MenRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 2.5
ImmaculateRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 1.0
One Cut of the Dead Spin Off In HollywoodRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 0.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
CicadaRated ★ 1.0
BuriedRated ★ 3.0
JungleRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- AmbubaggingRated ★ 0.5
Loop TrackRated ★ 1.0
Under the SkinRated ★ 1.5