Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0