Series
Ratings
22
Adventure TimeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0