Titles you rated
SherlockRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 5.0
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.0
Read or Die OVARated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.5- GunbusterRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0