Titles you rated
Lupin III: Goodbye PartnerRated ★ 2.5- Run for the MoneyRated ★ 1.5
Last One Standing Season 1Rated ★ 4.5
Good Morning CallRated ★ 1.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Million Yen WomenRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Tokyo Hochi ShokudoRated ★ 3.5
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 4.0
Mr. Osomatsu Season 3Rated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0
PerformerRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Magical Girl OreRated ★ 3.0
Imadoki no Wakai Mon waRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
Busujima Yuriko no Sekirara NikkiRated ★ 2.0