Series
Ratings
120
Bling EmpireRated ★ 3.5
Bling EmpireRated ★ 4.0
Noonas Over FlowersRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
KairosRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
The Bold TypeRated ★ 4.0
Reflection of YouRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Private LivesRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Selling SunsetRated ★ 4.0