Movies
Ratings
100
Easy ARated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 5.0
RangoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.5
Villain and WidowRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
Jackass Number TwoRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.5