Titles you rated
The ProducersRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 2.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0- Coffee HouseRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.0