Titles you rated
The HoldoversRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 5.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0