Series
Ratings
81
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
Big ManRated ★ 2.0
Community Season 1Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 2.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 1.5