Titles you rated
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
Battle for HappinessRated ★ 2.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5