Titles you rated
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 1.5
Child's PlayRated ★ 2.5
I Have To Buy New ShoesRated ★ 1.5
Bel AmiRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
Air DollRated ★ 0.5
The Truth About LoveRated ★ 2.0
Marriage BlueRated ★ 1.0
Some Like It HotRated ★ 4.0
August: Osage CountyRated ★ 0.5
Children...Rated ★ 1.0
Never Ending StoryRated ★ 1.0
Crazy/BeautifulRated ★ 2.5
Safe HavenRated ★ 1.0