Movies
Ratings
146
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5