Movies
Ratings
455
The Hateful EightRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.5
ElfRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5