Movies
Ratings
30
Minority ReportRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5