Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.1 Crime and PunishmentRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5