Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
IRISRated ★ 2.0
WestworldRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Planet EarthRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0