Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5- THE Haejang RoadRated ★ 3.0
LastRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0