Movies
Ratings
309
LoganRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 0.5
PainlessRated ★ 0.5
An Empress and the WarriorsRated ★ 0.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 0.5
Song for MarionRated ★ 0.5
A Growing BusinessRated ★ 0.5- Romeo and JulietRated ★ 1.0
ArgoRated ★ 1.0
LimitlessRated ★ 1.0