Movies
Ratings
156
All About My WifeRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.5
BackdraftRated ★ 4.0