Titles you rated
Man on FireRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0