Movies
Ratings
405
Scream 3Rated ★ 3.0
FateRated ★ 4.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 2.5- NightmareRated ★ 1.5
MirrorsRated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 3.5
DoomRated ★ 2.5
Scream 2Rated ★ 3.0
DragonHeartRated ★ 1.5
Chinese ZodiacRated ★ 2.5
11 A.M.Rated ★ 4.0- Running WildRated ★ 3.5
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 2.5
MRated ★ 3.5
Child's Play 3Rated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
No BreathingRated ★ 2.5