Movies
Ratings
115
FluRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0- Lady DaddyRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0