Series
Ratings
221
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0- Hello, God!Rated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0- TruthRated ★ 3.0
LoversRated ★ 2.5- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0