Movies
Ratings
196
AshfallRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 1.0
The FortressRated ★ 3.5