Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
A FamilyRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5