Movies
Ratings
150
A Walk to RememberRated ★ 3.0
CracksRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The FairyRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
Young & BeautifulRated ★ 2.5
The LiarRated ★ 3.0
Macadam StoriesRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Sorority BoysRated ★ 3.0
PauletteRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 0.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0