Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 1.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
RememberRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5