Movies
Ratings
199
La lunaRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
Open SeasonRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0