Titles you rated
High StrungRated ★ 1.0
Little ForestRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0