Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Sense8Rated ★ 2.5