Series
Ratings
319
Would You Marry Me?Rated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
My Troublesome StarRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 2.5
Love, Take TwoRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 2.0
TempestRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 1.0
NamibRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0