Movies
Ratings
64
District 9Rated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0