Titles you rated
BurningRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 1.5
The Devil All the TimeRated ★ 2.5
Gerald's GameRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 2.0
Persian LessonsRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0