Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0