Series
Ratings
30
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0