Movies
Ratings
384
Bird BoxRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
FailanRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0