Titles you rated
My Secret VampireRated ★ 3.5
ThamePo -Heart That Skips a Beat-Rated ★ 4.0
Jack & Joker: U Steal My Heart!Rated ★ 2.5
Revenged LoveRated ★ 3.5
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 3.5
Between UsRated ★ 3.0- The Scandal of ChunhwaRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Our YouthRated ★ 3.5- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.0
Spice Up Our LoveRated ★ 3.0
No Gain No LoveRated ★ 4.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 4.0
Ready, Set, LoveRated ★ 3.0
1670 Season 1Rated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.0
Happy of the EndRated ★ 3.5