Titles you rated
Gone with the WindRated ★ 5.0
CasablancaRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The StingRated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
The Deer HunterRated ★ 5.0
Chariots Of FireRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0