Series
Ratings
31
The Cosby ShowRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 2.5
JumongRated ★ 4.0