Titles you rated
Weathering With YouRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
The Time MachineRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 4.5